Darbo pasiūlymas: ieškome vyr. fondų saugotojo(-s)

Energetikos ir technikos muziejus kviečia prisijungti prie komandos VYR. FONDŲ SAUGOTOJĄ.

Darbo pobūdis:

  • Archyvinių dokumentų ir eksponatų priėmimo, sisteminimo ir jų perdavimo į Muziejaus fondą organizavimas;
  • Mokslinės-tiriamosios veiklos organizavimas ir vykdymas;
  • Muziejinės veiklos organizavimas;
  • Projektinės veiklos vykdymas;

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (muziejininkystės, istorijos, paveldosaugos sritys būtų privalumas);
  • Ne mažiau kaip 1 m. patirtis fondų apskaitos ir saugojimo veikloje;
  • Mokslinių interesų sritys: Lietuvos pramonės istorija, Lietuvos energetikos istorija, technikos istorija;
  • Muziejuose esančių rinkinių apsaugos, apskaitos ir saugojimo instrukcijos, LR muziejų įstatymo, LR kilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos įstatymo, LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo bei kitų su muziejų veikla susijusių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos pritaikyti praktikoje;
  • Kultūros įstaigų darbuotojų profesinės veiklos ir etikos taisyklių ir Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) Muziejų etikos kodekso išmanymas;
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas, gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Užsienio kalbų mokėjimas;
  • Lyderio savybės, analitinis mąstymas, geri laiko planavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Dinamišką ir įdomią darbo aplinką didžiausiame technikos muziejuje Lietuvoje;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Darbą jaunoje, veržlioje komandoje;
  • 1070 Eur atlyginimą neatskaičius mokesčių.

Gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų laukiame el. paštu: [email protected]

Informuosime tik atrinktus kandidatus.