D.U.K

Nuo balandžio mėnesio medicininių kaukių dėvėjimas nebėra būtinas. Tačiau kaukes dėvėti rekomenduojama susibūrimų metu. Taip pat prašome dezinfekuoti rankas prieš liečiant interaktyvius eksponatus, laikytis atstumo ir kitų higienos reikalavimų. 

Taip. ETM dirba antradieniais–sekmadieniais nuo 10:00 iki 18:30. Muziejus nepatenka į nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį lankomų muziejų sąrašą. Šių muziejų sąrašą galite rasti čia.

Ne. Energetikos ir technikos muziejus yra savivaldybės muziejus. Muziejaus juridinis statusas yra viešoji įstaiga (oficialiuose raštuose esame VšĮ Lietuvos energetikos muziejus). Aukščiausias sprendimus priimantis organas yra visuotinis muziejaus dalininkų susirinkimas. Daugiau apie muziejų skirstymą.

Ne, valstybinių švenčių dienomis muziejus nedirba. Valstybinių švenčių išvakarėse muziejus uždaromas 1 valanda anksčiau.

Taip, jei Jūsų norimu laiku muziejaus edukacinės erdvės nėra užimtos. Paskambinkite mums +370 5 275 4312 ir, esant galimybei, suderinsime norimą laiką ir datą asmeniškai.

Taip, Jūsų pačių ir kitų lankytojų patogumui rekomenduojame apie grupių vizitus pranešti iš anksto tel. +370 5 275 4312. Taip būsime pasiruošę Jūsų atvykimui.

Taip, į muziejų galima atsivesti šuniuką, jei jis netrukdys kitiems tuo metu muziejuje esantiems lankytojams. Sulaukus lankytojų nusiskundimų, muziejaus darbuotojai turi teisę paprašyti palikti muziejaus ekspoziciją.

Taip! Nesudėtingus užsiėmimus su muziejaus gidu vedame vaikams nuo 4 m. amžiaus. Energetikos ir technikos muziejuje didelę dalį eksponatų galima ir netgi būtina liesti, tad čia įdomu net ir patiems mažiausiems.

Taip. Muziejuje galima nemokamai fotografuoti ir filmuoti asmeniniais tikslais. Komercinės fotosesijos ir filmavimai turi savo įkainius ir tvarką.

Ne. Atvykę į muziejų automobiliu, jį galite pasistatyti Vilniaus miesto parkavimo zonoje. Šalia įėjimo į Energetikos ir technikos muziejų yra raudonoji parkavimo zona.

Liftas šiuo metu yra statomas.

Ne. Transporto ekspozicija Energetikos ir technikos muziejuje veikė iki 2018 m. kovo mėnesio. Prasidėjus muziejaus renovacijai senoviniai automobiliai buvo grąžinti kolekcininkams, o transporto ekspozicijos priestatas demontuotas. Senosios ekspozicijos vietoje, po žeme, šiuo metu yra statoma nauja ekspozicinė erdvė. Joje 2021 m. įsikurs „Virsmo salė“, skirta energetikos temos plėtojimui, pristatant energijos išgavimo, kaupimo, perdavimo ir vartojimo potemes ir pasitelkiant interaktyvius eksponatus.

Taip, atvykę į muziejų kuprines ar kitus asmeninius daiktus galite palikti pirmame aukšte esančiose rakinamose spintelėse. Vertingus daiktus prašome pasiimti su savimi – Muziejaus personalas už paliktus daiktus neatsako.

Neradote atsakymo į Jums aktualų klausimą? Parašykite arba paskambinkite mums!
info@etm.lt | +370 5 275 4312.

Skip to content