„Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“ – populiariausia edukacinė programa Energetikos ir technikos muziejuje, nuo šiol – ir nuotoliniu būdu!

Ar pastebėjote, kad kartais pasaulis gali atrodyti ne visai toks, koks yra iš tikrųjų? Kam mums reikalingos dvi akys ir kodėl vienaakiai ciklopai tokie nerangūs? Ar esate matę miražą – netikrą vandens balutę, atsirandančią vasarą ant karšto asfalto? Iš kur tokios iliuzijos atsiranda?

Užsiėmimo „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“ metu išgirsite atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau. Čia mes dalinsimės patirtimi apie įvairias optines iliuzijas, aiškinsimės jų prigimtį ir susidarymo galimybes. Edukacinio užsiėmimo metu taip pat pademonstruosime keletą įdomių eksperimentų. Visa galva pasinersime į apsukantį optinių iliuzijų pasaulį!

 

Edukacinė programa vedama Microsoft Teams platformoje.

Užsiėmimo trukmė – 45 min.

Grupės dydis – 10-30 dalyvių.

Kaina: 3 € vienam dalyviui.

 

Ekskursijos užsakomos pirmadienį–penktadienį nuo 10:00 iki 18:30 tel. (+370 5) 275 4312 arba el. paštu lankytojams@etm.lt

Pastaba: veikiant ekspozicijai ir muziejui priimant lankytojus įprastai, ekskursijos užsakomos antradienį–šeštadienį nuo 10:00 iki 18:30.