Skip to content

Kontaktai

Turite klausimų? Parašykite mums!

Energetikos ir technikos muziejus

Rinktinės g. 2, 09312 Vilnius

Tel. +370 5 275 4312

El. paštas: info@etm.lt

REKVIZITAI

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos muziejus

Rinktinės g. 2, 09312  Vilnius

Įmonės kodas 126142730

A. s. LT97 7044 0600 0830 7566

AB SEB bankas

MUZIEJAUS KOMANDA

Mykolas Bistrickas

Muziejaus direktorius
mykolas@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Vladas Burokas

Vyr. fondų saugotojas
vladas@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Žara Kutkaitė

Kultūrinės ir administracinės veiklos koordinatorė
zara@etm.lt, 8 (5) 234 0420
Pareiginiai nuostatai

Gintarė Urniežė

Komunikacijos koordinatorė
gintare@etm.lt, 8 (5) 236 4420
Pareiginiai nuostatai

Skaistė Balkytė

Dailininkė-dizainerė
skaiste@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Ingrida Savickienė 

Vyr. finansininkė
buhalterija@etm.lt, 8 (5) 265 3785
Pareiginiai nuostatai

Edita Paškevičiūtė

Fondų tvarkytoja
edita@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Žilvinas Mikulėnas

Vyr. gidas
zilvinas@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Andžej Kuldoš

Elektronikos dirbtuvių edukatorius
andzej@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Andrius Šatas

Gidas-edukatorius
andrius@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

 

Anastasiia Betskovska

Gidė-edukatorė
anastasiia@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Lina Sereičikaitė

Gidė-edukatorė
info@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Inga Rainytė

Lankytojų administratorė
lankytojams@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Mėta Gabrielė Pelegrimaitė

Lankytojų administratorė
lankytojams@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Agata Kazakevič

Lankytojų administratorė
lankytojams@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai

Dainius Dževečka

Pastato ūkio vadybininkas
dainius@etm.lt 
Pareiginiai nuostatai

Liubov Rutkevič,
Olga Rešetniak

Valytojos
Pareiginiai nuostatai

Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.