Mykolas Bistrickas
Muziejaus direktorius
mykolas@etm.lt, 8 (5) 275 4312

Gyvenimo aprašymas
Pareiginiai nuostatai


Vladas Burokas

Vyr. fondų saugotojas
vladas@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Žara Kutkaitė

Kultūrinės ir administracinės veiklos koordinatorė
zara@etm.lt, 8 (5) 234 0420
Pareiginiai nuostatai


Gintarė Urniežė

Komunikacijos koordinatorė
komunikacija@etm.lt, 8 (5) 236 4420
Pareiginiai nuostatai


Skaistė Balkytė

Dailininkė-dizainerė
skaiste@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Evelina Siavris
Lankytojų aptarnavimo centro kuratorė
evelina@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai



Inga Rainytė

Lankytojų administratorė
lankytojams@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Ingrida Savickienė 

Vyr. finansininkė
buhalterija@etm.lt, 8 (5) 265 3785
Pareiginiai nuostatai


Edita Paškevičiūtė

Fondų tvarkytoja
edita@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Žilvinas Mikulėnas

Gidas-edukatorius
zilvinas@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Gabija Grybaitė

Gidė-edukatorė
gabija@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Ernest Belotkač

Gidas-edukatorius
ernest@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Andžej Kuldoš

Elektronikos dirbtuvių edukatorius
andzej@etm.lt, 8 (5) 275 4312
Pareiginiai nuostatai


Dainius Dževečka
dainius@etm.lt 
Pastato ūkio vadybininkas
Pareiginiai nuostatai


Galina Žemaitienė
Liubov Rutkevič

Valytojos
Pareiginiai nuostatai