Skip to content

Kultūros naktis 2022 Energetikos ir technikos muziejuje

Birželio 17 d., Kultūros nakties metu, ETM kvies sostinės gyventojus ir svečius susipažinti su pirmosios viešosios Vilniaus miesto elektrinės paslaptimis, paveldo objektu tapusia elektrinės įranga ir įsitraukti į kultūros užsiėmimus.  

  • 19 val. lankytojų lauks meditacijos terapeuto Arūno Valančiaus paskaita apie streso valdymą ir meditaciją. Jos metu A. Valančius atsakys į klausimus: kas yra stresas? Kaip medituodami išsiugdome gebėjimą valdyti stresą? Nuo ko ir kaip pradėti?
  • 21 val. kviesime į ekskursiją po naują parodą „Kita energija“, kurios metu susipažindinsime lankytojus su įvairių kartų menininkais ir jų kūriniais. Daugiau apie parodą skaitykite čia
  • 21:00 ir 22:15 val. vyks apžvalginės ekskursijos su muziejaus gidu. Jų metu turėsite galimybę susipažinti su elektrinės istorija ir sužinoti jos veikimo principus.
  • Naktį jūsų lauks populiariausi muziejaus užsiėmimai visai šeimai – moksliniai eksperimentai, kurie sutemus atrodys dar mistiškiau ir įspūdingiau.

Registraciją į užsiėmimus ir ekskursijas rasite čia.

Kultūros nakties programa:

19:00–20:30 meditacijos terapeuto Arūno Valančiaus užsiėmimas/paskaita apie streso valdymą ir meditaciją Turbinų salėje (iki 20 dalyvių)

20:00–21:00 ekskursija po naujausią grupės menininkų parodą „Kita energija“ (iki 20 dalyvių)

21:00–22:00 apžvalginė ekskursija po muziejų (iki 30 dalyvių)

22:15–23:15 apžvalginė ekskursija po muziejų (iki 30 dalyvių)

23:30 moksliniai eksperimentai Katilų salėje (dalyvių skaičius neribojamas)

00:15 moksliniai eksperimentai Katilų salėje (dalyvių skaičius neribojamas)

Nemokamas muziejaus lankymas ir nemokami renginiai vyks nuo 19 val. Muziejaus lankymas dienos metu–įsigijus lankytojo bilietą.

Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.