Skip to content
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Animacijos dirbtuvės: zootropų gamyba

2021-12-18, 15:00 - 16:00

|Pasikartojantis renginys (Žiūrėti visus)

One event on 2021-12-18 at 15:00

Energetikos ir technikos muziejuje – nemokamos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu piešime animacinius filmukus ant 3D spausdintuvu atspausdintų zootropų!

Zootropas – tai optinis prietaisas, kuriame besisukančių paveiksliukų seka sudaro filmuko įspūdį. Zootropai atsirado dar anksčiau nei kino kameros, iki šiol tai yra vienas paprasčiausių būdų kurti ir žiūrėti animaciją.

Su įdomiąja animacijos istorija ir raida kviečiame susipažinti Energetikos ir technikos muziejuje. Čia gidas, edukatorius Vilius Mateika ves animacijos dirbtuves. Jų metu išsiaiškinsime, kokiu būdu kuriama judesio iliuzija, nupiešime po trumpą filmuką ir šis atgis pasinaudojus muziejuje 3D spausdintuvu atspausdintu zootropu!

Kviečiame dalyvauti šeimas su 10-14 metų vaikais. Dirbtuvės vyks:

Gruodžio 11 d. 13 val.
Gruodžio 18 d. 13 ir 15 val.

Trukmė – 1 val.

Renginys – projekto „Animacija: judesio iliuzija, gyvybės įkvėpimas“ dalis. Projektas skirtas skatinti domėjimąsi animacijos menu. Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė. Partneriai: Lietuvos kino centras, Lietuvos centrinis valstybės archyvas, Lietuvos radijo ir televizijos archyvas.

Kūrybinės dirbtuvės nemokamos.

Dalyvavimas renginiuose – su galimybių pasu. Būtina išankstinė registracija.

Informacija

Data:
2021-12-18
Laikas:
15:00 - 16:00
Renginių kategorija:

Organizatorius

ETM
Skip to content